SENARAI BLOGGER LELAKI !

SENARAI BLOGGER LELAKI ! | Sebelum ini , aku dah tulis mengenai senarai blogger wanita 2016 yang aku ambil dari blogger yang komen di status aku di facebook. Kini, aku kumpulkan pulak senarai blogger lelaki yang ada dalam Friendlist Kataubaid . Kalau korang tak add aku lagi, korang boleh add di sini . Seramai 23 orang blogger lelaki yang komen di status aku tersebut dan berikut merupakan senarai blogger lelaki a.k.a Blogger Hensem . hehe


SENARAI BLOGGER LELAKI !



SENARAI BLOGGER LELAKI !

Izzat Nazmi - ezadskytech.com
Muhammad Syazwan Norhalik - Unclezuan.com 
Ismi Iqbal - ismiqbal.blogspot.com
Raja Mansor Raja Jaffar - http://bicarapensilwarna.blogspot.my
Wayne Harraz - wayneharraz.com
ARz MoHa - www.arzmoha.com
Putera Helmei - puterahelmei.blogspot.com
Lan Careno - www.lancareno.com
Firzz Radzi - www.firdausmatradzi.blogspot.com
Faizal Fredley - www.faizalfredley.com

Khairul Nizam - www.kyrulnizam.com
Shairazi Azlin - www.razzwey.com
Mohd Shakir Razali - www.ceritashark.com
Hafiz Hafizol - www.hafizhafizol.my/
Khairul Anuar - www.penaberkala.com
Encik Hairan Mat Noor - http://www.hairanblog.com/
Ana Zarin - www.anazarin.com
Mohd Izahar Sabtu - www.akupenghibur.com
Mohd Izahar Sabtu - herosukan.blogspot.com
Lokman Amirul Ramli - www.lokmanamirul.com

Najeeb Abdullah - www.katanajeeb.blogspot.my
Tarmizi Mizi - www.mizisempoi.com
Ishak Ismail - http://explorasa.my
Ishak Ismail - Sohoque.com
Haffizul Iskandar - www.ceritaejoy.com
Khairuddin - http://kakitravelkhairuddin.blogspot.my/
Orait, cukup sudah senarai blogger lelaki ini. Senarai blogger kacak dan hensem . haha . kalau korang rasa blog korang tak ada, maksudnya korang tak komen dekat facebook aku la ya.kalau korang komen tapi tak ada, korang bagitau aku ya. kot-kot terlepas pandang . aku tak pilih pun, aku cuma senaraikan balik jer blogger-blogger yang tinggalkan komen diorang dekat status aku. kalau yang nak masuk, korang boleh jer komen dekat bawah ini. nanti aku masukkan. Selamat berblogwalking !

Sekian.

Kalau korang masih tercari-cari group facebook untuk share entri yang korang tulis, korang boleh masuk group facebook ini. tak ada syarat apa pun, korang boleh share blog korang tanpa segan silu .:)



Jom like Page admin untuk info menarik !

{ 7 comments.. read them below or add one }

Haffizul Iskandar Haffizul Iskandar August 29, 2016 at 2:48 PM
nak masuk jugalah..cuba nasib..hehehhe..

www.ceritaejoy.com
aRz MoHa aRz MoHa September 2, 2016 at 11:24 AM
terima kasih ubaid....semoga dimurahkan rezeki

jom komen.. ^_^.. tinggal kan link blog korng juga k..t aku nk jalan2 yaa.. (^_^)