SENARAI BLOGGER WANITA 2016 !

SENARAI BLOGLIST BLOGGER WANITA 2016 ! | Untuk pengetahuan korang, senarai blogger wanita 2016 ini merupakan senarai blogger wanita yang ada di dalam friendlist facebook Kataubaid . Mulanya , aku ingat tak ramai . Sekali buat list , 76 blogger yang meletakkan link blog mereka di facebook kataubaid . Senarai blogger ini tidak disusun mengikut niche blog sebaliknya dikumpulkan sekali mengikut komen yang di tulis di facebook Kataubaid . Jadi korang bolehlah terjah blog blogger wanita 2016 ini ! Berikut merupakan Senarai Blogger Wanita 2016 !


SENARAI BLOG BLOGGER WANITA 2016 !

BLOGLIST BLOGGER WANITA 2016 !

Nory Zoulkefle - http://noryzoulkefle.blogspot.com
Lyana Ishakwww.lyanaishak.my
Julia Johari- www.akifimtiyaz.com
Zaza Iman - www.zazaiman.com
Munirah Izzanwww.munirahizzan.com
Lisa - www.ciksepet.com
Farhana Mohamadhttp://farhana-mohamad.blogspot.com
Dkna  - www.dkna.my
Hanim Hashimwww.hanimhashim.com
Sayidah Napisahwww.sayidahnapisah.com


Izzati Suhaidewww.izzatisuhaide.com
Anil Waninawww.anilwanina.com
Sue Izzawww.sueizza.com
Suzlin Azreenahttp://suzlinazreena.blogspot.com
Anizz Nissawww.adnan-daughter.blogspot.my
Syira Lokmanhttp://syiralokman.blogspot.my/
Suria Amandahttp://www.suriaamanda.com/
Aliza Saraalizasara.com
Fadzi Razakwww.fadzirazak.com

Azlinda Alinwww.azlindaalin.com
Wawa Ashiharawww.wawaashiharaa.com
Eintan Nurfuzie - www.nurfuzie.com
Cik Norhttp://www.norminieza.blogspot.com
Azkeewww.artyazkee.com
Jueliza Jamaniwww.mamajue.com
Eca Dwinku Ashawww.ecadwinkyasha.com
Izarra Qistinawww.ummizarra.com
Norasyimah mizzseven.blogspot.com
Yaya Cendanawww.yayacendana.com

Azhafizah http://www.azhafizah.com/
YB Shehanhttp://shehanzstudio.com
Nur Raihanah http://www.bajuwarnacoklat.com/
Yantywww.yanty.my
Shida Radzuanwww.duniashida.com
Ciklahttp://ciklapunyabelog.blogspot.my
Nur Alja - www.cahayapermata.my
Ayuni Rafilahhttp://www.yunfila.com/
Nurdilla a.k.a Kak Dellwww.kakdell.blogspot.com
Rozitawww.ceritaita.com

Bella Idurawww.bellaidura.com
Sheda ucuwww.shedaucu.com
Meira Nadhirah www.mieranadhirah.com
Yoorin MelacoleaWww.yoorinmelacolea.blogspot.com
Ayu Rafikahwww.ayuarjuna.blogspot.my
Adinda Baizura Mazlanhttp://cerita-adindabaizuramazlan.blogspot.my
Amysyeerahttp://www.amysyeera.com/
Shamiera Osmentwww.shamieraosment.com
Diana Rashiddianarashid.com
Shuhaida Kabdywww.shuhaidakabdy.com

Syamimi Saad www.syamimisaad.com
Nur Syarafinablogfyna.com
Julia Johariwww.juliajohari.com
Hani Rahmanhttp://hanifadhlinaabdulrahman.blogspot.my
Hani Rahmanhttp://jombercontest.blogspot.my
Nadia Johariwww.miszrockers.blogspot.com
Nina Mirzahttp://ninamirza.com
Lyssa Faizureenwww.lyssasecret.com
Salmiah Md Zainwww.miazain.com
Tasha Aqishatashaqisha.com
Eirna Nurasikinwww.eirna-nurasikin.blogspot.com

Saidila Abdul Rahman- www.Saidila.com
Nur Amieza a.k.a Kechik - Kanvasdakwat.blogspot.my
Radia Razali - http://penselduabee.blogspot.my/
Fiza Fantagirowww.dismybelog.blogspot.com
Rosmazyatul Akmawww.misszyaroses.blogspot.my
Cikzawww.cikza.com
Irra RayyanWww.irrayyan.com
Qaseh Daliawww.qasehdalia.com
Efa Othmanwww.efaothman.com
Qiya Saadqiyasaad

Aiennakukaudansesuatu.blogspot.com
Reena Sidekwww.mreena.com
Aien Hermioniewww.aienhermionie.com
Budu Bilis https://dindamaisarra.blogspot.my/
Miss Syahbanuhttp://mulan-sahbanu.blogspot.my
Nani Zati - www.mamakembartiga.com
Yanie Yusuf - www.yanieyusuf.com
Sally Samsaiman - www.sallysamsaiman.com
Naomie - www.naomielicouz.com
seri Nian - ummiseri

Ayu Jean - http://www.ayuejean.com/
Suzie Gee - http://jepunmari2.blogspot.com
Maisarah Humaira' - www.maisarahsidi.com
Syima Yusuf - www.syimayusuf96.blogspot.com
Echa Sch - http://www.eecashyaa.com
Cahaya Hayati - www.yatizul.com
Cik Amal - www.cikamal.com 

nisa Ahmad - www.nisaahmad.net
Sue Sopian - http://www.suesopian.com
Bonde Zaidalifah - http://www.bondezaidalifah.com
Lyana Rohazi - https://cikcappuccinolatte.blogspot.com/
Aiin Baharom - http://www.mamadarwiish.com/
Nurul Fadhila Yazirman - https://www.dillaleez.com
Fatin Diana - https://ftndiana.blogspot.my/

Kesemua senarai blog blogger wanita yang aku senaraikan ini mempunyai niche blog yang berbeza . ada yang berniche kan Parenting, Tutorial , LifeStyle, Travel dan lain-lain. Dan di akui kesahihan mereka dalam menulis entri mereka . Kalau korang nak dapat maklumat, korang boleh terjah senarai blog blogger wanita ini sebagai rujukan untuk dapatkan maklumat tambahan korang . Untuk blogger pula, boleh gunakan list ini untuk tambah kenalan dan blogwalking ke blog rakan-rakan blogger lain .

Senarai Blogger Lelaki bakal menyusul kemudian ya.


Sekian.

p/s : kalau korang masih mencari group facebook untuk Share link entri korang. Korang boleh join group yang aku buat ni ( klik sini ) . dalam group tu, korang boleh share apa sahaja entri yang bermanfaat . Tak perlu segan atau malu . :)

Related Posts

Previous Post Next Post