Senarai Pemenang Tiktok Awards Malaysia 2023

Anugerah Tiktok awards malaysia 2023 yang berlangsung semalam telah menobatkan khairul aming sebagai content creator of the year. Majlis anugerah yang julung kali di anjurkan ini memberi penghargaan kepada para tiktokers di luar sana atas apa yang telah mereka lakukan.


Senarai Pemenang Tiktok Awards Malaysia 2023


Sebanyak 13 buah kategori dipertandingkan, yang terbahagi kepada Pilihan Juri (Judge Pick) dan Pilihan Peminat / Popular (People's Choice).


Senarai Pemenang Tiktok Awards Malaysia 2023


Berikut adalah senarai penuh pemenang yang meraih trofi anugerah untuk setiap kategori yang dipertandingkan.


Pilihan Peminat / Popular (People's Choice)


1. Creator of the Year - Khairul Aming @khairulaming


2. Rising Star of the Year - Ikhmal Nour @ikhmaln0ur


3. Popular Creator of the Year - Ryan Bakery @ryanbakery


4. Popular Animation Account of The Year - Upin & Ipin @upinipin.official


5. Celebrity of the Year - Aeril Zafrel @aerilzafrel8


6. Live Creator of the Year - Tiger Labu @tigerlabu


7. TikTok Shop Creator of the Year - Anas Zahrin @anaszahrin


        


Pilihan Juri (Judge Pick)


1. Best of Beauty & Fashion - Shahira Azlan @shahirazlan


2. Best of Education - Sir Asai @sir_asai


3. Best of Entertainment - Eiqa Maleq @eiqamaleq


4. Best of Foodie - Syifa Jamil @syifajamill


5. Best of Gaming - Sultan Riq @sultan_riq


6. Best of Sports - Khalish @kkhalishh


Tahniah diucapkan kepada semua pemenang. Bagi yang kalah tu, jangan putus asa dan teruskan berusaha menghasilkan content-content yang lebih menarik pada masa akan datang.


Previous Post Next Post